Imprezy firmowe

Najefektywniejsze eventy firmowe tylko z nami!

Previous
Next

Imprezy firmowe to idealny moment na integrację zespołu. Dlatego tak ważne jest zapewnienie najefektywniejszej oprawy muzycznej. Proponujemy dla Państwa pracowników najlepiej zorganizowaną i szczegółowo dopracowaną oprawę muzyczną imprezy dostosowaną do gustów uczestników. Dbamy o efektowną i komfortową oprawę każdej imprezy firmowej. Idealnie dobrany repertuar muzyczny to nasza specjalność i coś, czym wyróżniamy. Oprócz oprawy muzycznej otrzymujecie Państwo również niezapomniane doznania wizualne, stworzone na wysokiej klasy sprzęcie oświetleniowym.

Z najwyższym profesjonalizmem podchodzimy do spotkań pracowniczych w charakterze kulturalnym, jak i tym szkoleniowym. Kreatywność, innowacyjność oraz słuchanie najnowszych przesłanek ze świata muzyki pozwalają na trafność repertuaru, który trafi w gusta wszystkich uczestników imprezy eventowej. Wyróżnia nas dbałość o nastrój uczestników imprezy, którzy po części oficjalnej oczekują eleganckiej zabawy na najwyższym poziomie.

Proponujemy przygotowanie najbardziej wyselekcjonowanego repertuaru muzycznego, który idealnie wpasuje się w typ spotkania oraz reprezentowaną przez Państwa branżę. Naszym znakiem rozpoznawczym jest idealne skomponowanie oprawy muzycznej dzięki indywidualnemu i kreatywnemu podejściu do każdego wydarzenia.

Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy!

Kontakt
570-508-594

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Utworzenie przedsiębiorstwa świadczącego usługi z branży rozrywkowej” mająca na celu „Utworzenie przedsiębiorstwa świadczącego usługi z branżyrozrywkowej poprzez zakup urządzeń niezbędnych do jej prowadzenia i utworzeniejednego miejsca pracy do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020